Kochani! Mimo iż wstępnie zapowiedziano luzowanie obostrzeń dotyczących organizacji przyjęć okolicznościowych na końcówkę kwietnia, my wolimy dmuchać na zimne - zerknijcie na naszą ofertę 
 
Od teraz możecie zamawiać lub rezerwować usługi z zakresu cateringu dla przyjęć! Wyczarujemy dla Was jak zawsze pyszne i obfite menu, odpowiednio zapakujemy i przygotujemy do odbioru w restauracji.
Nasza oferta cateringowa dotyczy wszelkiego rodzaju przyjęć i spotkań okolicznościowych, np. wesela, komunie, chrzciny, urodziny i inne.
 
W kwestii cen i menu - zachowujemy dotychczasową, sprawdzoną formułę, czyli prosimy, abyście zerknęli na naszą główną ofertę na stronie, a w pozostałych przypadkach, po prostu do nas zadzwońcie na numer 602 456 699 - to najszybsza, najskuteczniejsza metoda.

O nas

WOLNE TERMINY NA WESELE W ROKU 2018, 2019!

Kliknij i zobacz pełną ofertę weselną

W restauracji SONATA z przyjemnością obsługujemy gości, którzy przybyli do nas, by spędzić miło czas, racząc się daniami kuchni polskiej.

Organizujemy również najpiękniejsze wesela, spotkania rodzinne i inne przyjęcia w okolicy Wadowic. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kliknij i zobacz ofertę komunii oraz innych przyjęć

Zapraszamy do naszej restauracji, w której specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej, której filozofią jest "pysznie jak u babci". Nasze potrawy opieramy na sprawdzonych przez pokolenia przepisach. Chętnie przygotujemy dla Państwa również dania
na potrzeby cateringu.

 

Poza obsługą klientów indywidualnych, zajmujemy się od ponad 10 lat organizacją wszelkiego rodzaju przyjęć i spotkań, min:

  • wesel   

  • komunii   

  • chrzcin   

  • urodzin   

  • studniówek   

  • spotkań rodzinnych

  • spotkań biznesowych

 

Oferujemy różnorodne menu, które modyfikujemy zgodnie z Państwa życzeniami. Dysponujemy stylowymi wnętrzami, które gościć mogą:

  • do 180 osób Sala Pałacowa   

  • do 110 osób Sala Książęca.

  • do 50 osób Sala Restauracyjna.

 

W związku z posiadaniem dogodnej lokalizacji, pięknego ogrodu z altaną i ławeczkami, tarasu widokowego oraz trzech przestronnych parkingów, polecamy się także obsługę w zakresie obsługi ruchu turystycznego.

 

Umożliwiamy wynajęcie 2 przestronnych apartamentów.

Restauracja SONATA Wadowice przystosowana jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do kontakt z nami. Podaj Twój adres e-mail:
Wpisz treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Restauracja SONATA

Restauracja Sonata Wadowice

Mucharz 318 (10min od Wadowic)

Tel: 602-456-699

Tel: 602-497-614

kontakt@sonata-wadowice.pl